Хидрауличен цилиндар KOMATSU Pc 75 UU за мини багер

PDF
хидрауличен цилиндар KOMATSU Pc 75 UU за мини багер
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен цилиндар
Локација Италија Schilpario, Bergamo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот SI207
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
price: Call for Price
General very good condition used equipment
ready for use
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи