Хидрауличен цилиндар DŁ. 101 CM за багер JCB 411

PDF
PDF
419,80 €
Нето цена
1.900 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен цилиндар
Локација Полска Annopol
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID GY27410
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
parts-category: układ-hydrauliczny
parts-type: układ-hydrauliczny
Witam mam do sprzedania
Siłownik hydrauliczny
JCB 411 1997 ROK
Długość rury- 101 cm
Średnica rury - 11 cm
Cena za 1 szt
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!