Хидрауличен цилиндар за багер WERKLUST WG45C

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен цилиндар
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 777008329
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!