Хидрауличен цилиндар за багер-натоварувач KRAMER 416 516

PDF
PDF
397,70 €
1.800 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен цилиндар
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JR6776
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Oferta od: Firmy,
Kramer: 416, 516,
Cena: 1 800 zł,
Siłownik do łyżki tylnej skrętu Kramer,
Posiadamy nowe u i używane części do maszyn Kramer
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!