Хидрауличен чекан TEREX TXH 1100 S

PDF
PDF
2.500 €
Нето цена
2.975 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка TEREX
Модел TXH 1100 S
Тип хидрауличен чекан
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 18X107
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Terex TXH 1100 S
Interne Nummer : 18X107
Hydraulikhammer
Schalgenergie : 1100 kJ
Gewicht : 330 kg
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидрауличен чекан GB GBN 10T GB GBN 10T 2.495 € Хидрауличен чекан 2020-01-01 Германија, Oerel
хидрауличен чекан HÄNER HGS 400 HÄNER HGS 400 2.290 € Хидрауличен чекан Германија, Aresing