Нови хидрауличен чекан Heinz HZ452 teža 420kg NOVO

PDF
PDF
3.500 €
Нето цена
4.200 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Heinz
Модел HZ452 teža 420kg NOVO
Тип хидрауличен чекан
Година на производство 2021
Нето тежина 420 кг
Локација Словенија Sevnica
Датум на објавување јан 14, 2022
Machineryline ID MG18327
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Словенечки
Kladivo HEINZ HZ452.
-letnik 2021
-teža 420kg
-Made in Germeny
-za bager 7t
...
Možnost ogleda pri delu.
Cena:3.500Eur+ddv
1kom
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи