Нови хидрауличен чекан Heinz HZ302 teža 275kg NOVO

PDF
PDF
3.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка Heinz
Модел HZ302 teža 275kg NOVO
Тип хидрауличен чекан
Година на производство 09/2021
Нето тежина 275 кг
Локација Словенија Sevnica
Датум на објавување вчера
Machineryline ID YA19897
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Словенечки
-letnik 2021
-delovna teža 275kg
-Made in Germeny
-za bager 6t
...
Možnost ogleda pri delu.
Cena:3.000Eur+ddv
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи