Нови хидрауличен чекан GALEN Hydraulic Breaker

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
500 €
Контактирајте го продавачот
Марка GALEN
Модел Hydraulic Breaker
Тип хидрауличен чекан
Година на производство 2020
Локација Турција Ankara
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID EP22542
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
The power units come from South Korean. Price/Performance of hammers are perfect. For detailed information please contact us.

We can supply crusher in every brand and model that will reach optimum working capacity with different tonnage machine.
Makinanızın tonajına göre hidrolik kırıcı
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови хидрауличен чекан GB GBN70TL Нови GB GBN70TL 5.995 € Хидрауличен чекан 2020-01-01 Германија, Oerel
хидрауличен чекан GB GBN210TL GB GBN210TL 15.950 € Хидрауличен чекан 2020-01-01 Германија, Oerel
хидрауличен чекан HAMMER ZW-750 HAMMER ZW-750 цена на барање Хидрауличен чекан 2020-01-01 Холандија, Roosendaal
хидрауличен чекан DHB 30S DHB 30S 3.972 € Хидрауличен чекан 2020 330 кг Полска, Wielogłowy