Хауба BOMAG BM2000-75 за фреза за асфалт BOMAG BM2000-75

PDF
хауба BOMAG BM2000-75 за фреза за асфалт BOMAG BM2000-75
хауба BOMAG BM2000-75 за фреза за асфалт BOMAG BM2000-75
хауба BOMAG BM2000-75 за фреза за асфалт BOMAG BM2000-75 слика 2
хауба BOMAG BM2000-75 за фреза за асфалт BOMAG BM2000-75 слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  хауба
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777010500-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!