Хауба LIEBHERR (94031079) за багер LIEBHERR A918 Compact

PDF
хауба LIEBHERR (94031079) за багер LIEBHERR A918 Compact
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хауба
Број на дел 1012829
Каталошки број на оригиналот 94031079
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1012829
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!