Огласот Нови гума за градежни машини Michelin XHA 20.5R25 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
гума за градежни машини Firestone IND Firestone IND 308,90 € Гума за градежни машини 460/70 R 24.00 Полска, Opalenica
нови гума за градежни машини Michelin 24R21 XZL Нови Michelin 24R21 XZL цена на барање Гума за градежни машини универзален 24.00 R 21.00 Холандија, Etten-Leur
гума за градежни машини Michelin 24.00 R 35.00 Michelin 24.00 R 35.00 цена на барање Гума за градежни машини 24.00 R 35.00 Грција, Athens/Lamia
нови гума за градежни машини Michelin XHA 20.5R25
Продадено
1/3
5.000 €
Нето цена
6.150 €
Бруто цена
Марка Michelin
Модел XHA 20.5R25
Тип гума за градежни машини
Тип на конструкција на гума пневматски радијални
Состојба на гумите 100 %
Сезона сите годишни времиња
Локација Полска Katowice
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID GZ25543
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
4 x NEW Michelin XHA 20.5R25 tires
Never used
Possibility of transport
4 x NEUE Reifen Michelin XHA 20.5R25
Nie benutzt
Transportmöglichkeit