Гума за багер LIEBHERR 12:00-20 Air

PDF
гума за багер LIEBHERR 12:00-20 Air
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел 12:00-20 Air
Тип гума за багер
Големина 12.00 R 20.00
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1010394
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
гума за багер LIEBHERR 11.00/R20 LIEBHERR 11.00/R20 цена на барање Гума за багер 11.00 R 20.00 Холандија, Ede
гума за багер LIEBHERR 8.25 R 20.00 LIEBHERR 8.25 R 20.00 цена на барање Гума за багер 8.25 R 20.00 Холандија, Ede
гума за багер LIEBHERR 7.50 R 22.50 LIEBHERR 7.50 R 22.50 цена на барање Гума за багер 7.50 R 22.50 Холандија, Ede