Грло на полнач за масло Liebherr 10134937 за багер

PDF
грло на полнач за масло Liebherr 10134937 за багер
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  грло на полнач за масло
Број на дел:  8000814
Каталошки број на оригиналот:  10134937
Локација:  Холандија Ede
Датум на објавување:  6.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8000814
Опис
Марка на мотор:  Liebherr
Модел на мотор:  D934/D936/D944/D946
Мотор
Марка:  Liebherr D934/D936/D944/D946
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи