Грејдер CATERPILLAR 140K

PDF
PDF
34.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 140K
Тип грејдер
Година на производство 2017
Прва регистрација 2017
Работни часови 6788 м/ч
Нето тежина 19000 кг
Локација Кина
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID VF26627
Мотор
Марка Caterpillar
Гориво дизел
Евро Euro 3
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2026
Дополнителни информации
Боја портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи