Грејдер CATERPILLAR 140H

PDF
PDF
36.000 US$
≈ 31.950 €
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 140H
Тип грејдер
Година на производство 02/2018
Прва регистрација 2018-04
Работни часови 900 м/ч
Нето тежина 14677 кг
Локација Кина
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот WZ-2021083001
Опис
Брзина 44 км/ч
Вкупни димензии 8.713 м × 2.464 м × 3.131 м
Каросерија
Кутија за алат
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Техничкиот преглед важи до 2026-07
Дополнителни информации
Боја златен
Дополнителни информации
Англиски
SPECIFICATION:
Machine Runs & Works Great
100% Work Ready
Regularly maintained and serviced 
Excellent Working ConditionIf any details and questions about the machine , you can contact with me at any time as following:

Website: покажи контакти

Contact Person: Leo

Whats App / We chat: покажи контакти

Mobile: покажи контакти (Imo /покажи контакти / skype)<покажи контакти />
Email: покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи