Грејдер CATERPILLAR 140H

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/16
PDF
15.500 US$
≈ 13.760 €
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 140H
Тип грејдер
Година на производство 05/2013
Работни часови 3826 м/ч
Локација Кина Hefei,Anhui
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID VV25266
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
1.Used grader. 2.Good condition 3.Pick you up at airport 4.Different machines to compare with each other
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи