Грајфер VERACHTERT VRG 50

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка VERACHTERT
Модел VRG 50
Тип грајфер
Година на производство 1995
Нето тежина 2660 кг
Локација Словенија Ajdovščina
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID VD26627
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Grab Verachtert VRG-50 is in good working condition. Grab capacity is 12 tons and volume is 1 m3.
Grabež Verachtert VRG-50 je v dobrem delovnem stanju. Kapaciteta grabeža je 12000 kg in volumen 1 m3.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
грајфер VERACHTERT VRG-50 VERACHTERT VRG-50 цена на барање Грајфер 1995 1 м³ Словенија, Ajdovščina
грајфер VERACHTERT VERACHTERT цена на барање Грајфер 2008 Словенија, Ajdovščina
грајфер VERACHTERT VRG-30 VERACHTERT VRG-30 цена на барање Грајфер 1997-01-01 Холандија, Roosendaal
грајфер VERACHTERT VRG-25 VERACHTERT VRG-25 цена на барање Грајфер 1997-01-01 Холандија, Roosendaal