Грајфер Pladdet Sloop-sorteergrijper type PRG1

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Pladdet
Модел Sloop-sorteergrijper type PRG1
Тип грајфер
Зафатнина 0.07 л
Нето тежина 165 кг
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 7705
Опис
Зафатнина 0.07 м³
Вкупни димензии височина - 0.815 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Sloop sorteergrijper type PRG1 inh. 70 ltr ophanging: CW05.
   • Praktisch niet gebruikt !
   • Machineklasse: 1.5 tot 4 ton
   • Gewicht: 165 kg
   • Werkdruk: 300 bar
   • Olieflow open dicht: 25 l/min
   • Werkdruk rotatie: 150 bar
   • Olieflow rotatie: 10 l/min
   • Schaalbreedte: 400 mm
   • Spreid geopend: 900 mm
   • Hoogte: 815 mm
   • Inhoud: 70 ltr
   • Sluitkracht: 18 kN
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
грајфер Pladdet  PRG1-70 Pladdet PRG1-70 цена на барање Грајфер 165 кг Холандија, Goudriaan
грајфер Pladdet Pladdet цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan
грајфер Pladdet Pladdet цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan
грајфер ATLAS knijperbak ATLAS knijperbak цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan