Грајфер LIEBHERR SG25B - 1000mm - 750 Litres Pelles 16/24 Tonnes

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
9.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел SG25B - 1000mm - 750 Litres Pelles 16/24 Tonnes
Тип грајфер
Година на производство 2017
Локација Франција Neuville-Saint-Amand
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 2056392
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
Pince de tri pour pelles de 16 à 24 Tonnes. Marque LIEBHERR
Modèle SG25B en coquilles de 1 mètre. Capacité 750 Litres
Masse 1,22 T
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
грајфер Rozzi RS 600 Rozzi RS 600 10.000 € Грајфер 2017 Франција, CATZ
грајфер VOLVO 45 CM VOLVO 45 CM 450 € Грајфер 2016 Франција, Béthune
грајфер RAMMER RGP 16R RAMMER RGP 16R 30.000 € Грајфер 2018 Франција, Béthune