Грајфер Knijperbak

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип грајфер
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 2780
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Knijperbak 90 cm met mech. rotator
Knijperbak
Atlas - incl. rotor - 80 cm
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
грајфер Stenenklem Stenenklem цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan
грајфер ATLAS Knijpbak ATLAS Knijpbak цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan