Грајфер KM 652-5-240 Schrottgreifer

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
3.400 €
Нето цена
4.046 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип грајфер
Година на производство 2008
Прва регистрација 2008-01
Локација Германија Bovenden
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8924
Дополнителна опрема
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Германски
Standort: Gassmann GmbH in Bovenden (PLZ 37120)
Marke: Andere
Kraftstoff: other
Inhalt ca. 240l
Öffnungsweite ca. 1720mm!
Komplett inklusive Kinshofer Drehkopf und oberer Aufhängung!
ZUBEHÖRANGABEN OHNE GEWÄHR
Änderungen
Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten!
powered by two Sales
roadworthy
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
грајфер ATLAS E 32 ATLAS E 32 4.000 € Грајфер 2007-01 Германија, Bovenden