Нови грајфер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип грајфер
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот N6590
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Холандски
Nieuwe klem
Mechanische klem
Klembreedte 20-80 cm
Klemhoogte 15 cm
Klem lengte 60 cm
Maximaal draagvermogen 1500kg
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
грајфер ATLAS knijperbak ATLAS knijperbak цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan
грајфер Stenenklem Stenenklem цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan
грајфер Pladdet  PRG1-70 Pladdet PRG1-70 цена на барање Грајфер 165 кг Холандија, Goudriaan
грајфер ATLAS knijper ATLAS knijper цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan
грајфер Stenenklem Stenenklem цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan
грајфер Грајфер цена на барање Грајфер Холандија, Goudriaan