Глодалица за метал Hermle UWF 851

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Hermle
Модел UWF 851
Тип глодалица за метал
Година на производство 1989
Нето тежина 2700 кг
Локација Холандија ROTTERDAM
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KT26608
Опис
Вкупни димензии 3.27 м × 1.94 м × 3.09 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Control Unit: Heidenhain TNC 355
X-Axis travel: 600 mm
Y-Axis travel: 450 mm
Z-Axis travel: 400 mm
Table size: 850 x 440 mm
Availability: Immediately
Observations: *Information can sometimes be inaccurate and change without notice!
Metalworking - Milling machine
____
* Please note that this description may have been translated automatically. The information of this classified ad are only indicative and change without notice! GLOMACHT recommends to check the details with the seller. Contact us for further information.*
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
глодалица за метал Sachman - 1989 Sachman - 1989 цена на барање Глодалица за метал 1989 Холандија, ROTTERDAM
глодалица за метал Matsuura RA2 Matsuura RA2 цена на барање Глодалица за метал 1990 Холандија, ROTTERDAM
глодалица за метал FEHLMANN PICOMAX 51 FEHLMANN PICOMAX 51 цена на барање Глодалица за метал 1991 Холандија, ROTTERDAM
глодалица за метал MOCKBA GCO 2A622-1 MOCKBA GCO 2A622-1 цена на барање Глодалица за метал 1985 Холандија, ROTTERDAM
глодалица за метал BMH AT 500 BMH AT 500 цена на барање Глодалица за метал 1994 Холандија, ROTTERDAM
глодалица за метал Leadwell MCV OP Leadwell MCV OP цена на барање Глодалица за метал Холандија, ROTTERDAM