Глава на цилиндер LIEBHERR (10141554) за багер LIEBHERR D934L/D934S/D936/D946

PDF
глава на цилиндер LIEBHERR (10141554) за багер LIEBHERR D934L/D934S/D936/D946
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип глава на цилиндер
Број на дел 8000081
Каталошки број на оригиналот 10141554
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000081
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи