Глава на цилиндер LIEBHERR (10116742) за багер LIEBHERR D934L/D934/D9508/D9512

PDF
глава на цилиндер LIEBHERR (10116742) за багер LIEBHERR D934L/D934/D9508/D9512
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип глава на цилиндер
Број на дел 8000831
Каталошки број на оригиналот 10116742
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000831
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!