Глава на цилиндер LIEBHERR (9279843) за багер

PDF
глава на цилиндер LIEBHERR (9279843) за багер
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип глава на цилиндер
Број на дел 8000841
Каталошки број на оригиналот 9279843
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000841
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D9406TI/D9406TIE/D9408T/D9408TI/D9408TIE
Мотор
Марка Liebherr D9406TI/D9406TIE/D9408T/D9408TI/D9408TIE
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи