Нови главчина за багер-натоварувач

PDF
нови главчина за багер-натоварувач
1/1
PDF
242,70 €
Нето цена
1.200 RON
288,81 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип главчина
Локација Романија Cornetu
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID FW26627
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Романски
Butuc roata/ Capac transmisie finala pentru buldoexcavator Case Fiat Hitachi Komatsu Terex
Nou
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи