Фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA

PDF
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 2
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 3
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 4
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 5
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 6
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 7
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 8
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 9
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 10
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 11
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 12
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 13
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 14
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 15
фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA слика 16
Заинтересирани сте за огласот?
1/16
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  фреза за дрво
Локација:  Полска Juszczyn
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  DJ40467
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Фреза за дрво Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA

Полски
Czopiarka-Wiertarka Balestrini FTA

1.Agregat tnący

Max średnica piły 400mm
Prędkość obrotowa piły 3000r.p.m
Moc silnik 2.2kw
2.Agregat wiercący

Max średnica wiertła 16mm
Prędkość obrotowa głowicy wiercącej 3000r.p.m
Moc silnika 2.2kw
3.Agregat frezujący

Średnica wrzecion 30mm
Maksymalne wymiary narzędzia fi 160 h 120mm
Prędkość obrotowa wrzecion 8000 r.p.m
Moc silnika 4kw


Dociski materiału pneumatyczny
Stoli roboczy uchylny pod kątem
10 rożnych programów roboczych
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи