Фреза за асфалт Wirtgen W 100 CFI

PDF
фреза за асфалт Wirtgen W 100 CFI
1/1
PDF
165.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Wirtgen
Модел:  W 100 CFI
Тип:  фреза за асфалт
Година на производство:  2017
Работни часови:  3413 м/ч
Локација:  Обединето Кралство Middlesbrough
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6936
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  бел

Дополнителни информации — Фреза за асфалт Wirtgen W 100 CFI

Англиски
Used Wirtgen W 100 CFI Road Planer for sale
No Canopy
Milling Width 1,000mm
Milling Depth 0-330mm
Hydraulic Conveyor
New Conveyor belt
New Track Pads
Machine in good condition
CE Marked
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Wirtgen W100 CFI 165.000 € Фреза за асфалт 2016 3200 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Wirtgen W 220 168.500 US$ Фреза за асфалт 2016 7884 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Wirtgen W250i 210.000 US$ Фреза за асфалт 2015 4662 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Wirtgen W250i 250.000 US$ Фреза за асфалт 2016 4579 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Wirtgen W 220 I 345.000 US$ Фреза за асфалт 2018 5000 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Wirtgen W250i 215.000 US$ Фреза за асфалт 2013 4500 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough