Филтер за дизел честички ISUZU ISDPD3B4J (898171038) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип филтер за дизел честички
Број на дел 898171038
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777006994
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи