Нови фабрика за бетон Promax Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Promax
Модел Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)
Тип фабрика за бетон
Година на производство 2023
Локација Албанија
Датум на објавување сеп 25, 2023
Machineryline ID VM24172
Опис
Капацитет 120 m3/ч
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја син

Дополнителни информации — Нови фабрика за бетон Promax Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)

Англиски
Plant Type : Mobile Concrete Batching Plant with TWIN SHAFT MIXER
Plant Capacity: 120m³/ hour freshly compressed concrete
Mixer Capacity: 4500/3000 lt (3m³ Compressed Concrete)
Central Lubrication System Brand : ILC (made in Italy)
Control System: Full automatic pc - plc – printer.
Electronical equipment : Siemens
Other equipment & accessories : Italian
Unlimited users & Remote access
The installation and startup of the plant is under our responsibility.
7/24 SERVICES.
Exporting more than 900 Concrete Batching Plants to more than 85 Countries.
* HIGHLY EFFICIENT AND DUPLICATE PRODUCTION
* EASY TRANSPORTATION
* MINUMUM INVESTEMENT FOR FIELD GROUNDWORK
* QUICK INSTALLATION
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи