Нови фабрика за бетон Promax Compact Concrete Batching Plant C60-SNG-PLUS (60m3/h)

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Promax
Тип фабрика за бетон
Година на производство 2023
Локација Албанија
Датум на објавување сеп 25, 2023
Machineryline ID RU24214
Опис
Капацитет 60 m3/ч
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја син

Дополнителни информации — Нови фабрика за бетон Promax Compact Concrete Batching Plant C60-SNG-PLUS (60m3/h)

Англиски
Plant Type : Compact Concrete Plant with Single Shaft Mixer
Plant Capacity : 60m³/hour freshly compressed concrete
Mixer Capacity : 1500/1000 lt (1m³ Compressed Concrete)
Central Lubrication System Brand : ILC (made in Italy)
Control System: Full automatic pc - plc – printer.
Electronical equipment : Siemens
Other equipment & accessories : Italian
Unlimited users & Remote access
A very low transport cost : only one container.
The installation and startup of the plant is under our responsibility.
We provide excellent after-sales service.
24/7 SERVICES.
Exporting more than 900 Concrete Batching Plants to more than 85 Countries all over the world.
* LOW SHIPMENT COST(just ONE 40F-OT container or ONE standart trailer)
* QUICK INSTALLATION
* EASY AND SIMPLE USE"
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи