Нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)

PDF
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 2
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 3
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 4
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 5
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 6
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 7
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 10
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 11
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 12
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 13
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 14
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 15
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 16
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h) слика 17
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/17
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка PROMAX
Модел Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)
Година на производство 2022
Локација Турција ANKARA
Датум на објавување дек 02, 2022
Machineryline ID ZV24395
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Англиски
Plant Type : Mobile Concrete Batching Plant with TWIN SHAFT MIXER
Plant Capacity: 120m³/ hour freshly compressed concrete
Mixer Capacity: 4500/3000 lt (3m³ Compressed Concrete)
Central Lubrication System Brand : ILC (made in Italy)
Control System: Full automatic pc - plc – printer.
Electronical equipment : Siemens
Other equipment & accessories : Italian
Unlimited users & Remote access
The installation and startup of the plant is under our responsibility.
7/24 SERVICES.
Exporting more than 900 Concrete Batching Plants to more than 80 Countries.
* HIGHLY EFFICIENT AND DUPLICATE PRODUCTION
* EASY TRANSPORTATION
* MINUMUM INVESTEMENT FOR FIELD GROUNDWORK
* QUICK INSTALLATION
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи