Нови фабрика за бетон PROMAX S160-TWN

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка PROMAX
Модел S160-TWN
Тип фабрика за бетон
Година на производство 2022
Локација Турција ANKARA
Датум на објавување денеска
Machineryline ID UU24231
Опис
Капацитет 160 m3/ч
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Англиски
Plant Type : STATIONARY Concrete Batching Plant with TWIN SHAFT MIXER
Plant Capacity: 160m³/ hour freshly compressed concrete
Mixer Capacity: 6000/4000 lt (3m³ Compressed Concrete)
Central Lubrication System Brand : ILC (made in Italy)
Control System: Full automatic pc - plc – printer.
Electronical equipment : Siemens
Other equipment & accessories : Italian
Unlimited users & Remote access
The installation and startup of the plant is under our responsibility.
7/24 SERVICES.
Exporting more than 900 Concrete Batching Plants to more than 80 Countries.
* HIGHLY EFFICIENT AND DUPLICATE PRODUCTION
* EASY MAINTENANCE
* SUITABLE TO WORK UNDER HARD CONDITIONS
* ABLE TO PRODUCE RCC CONCRETE
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи