Нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant C60-SNG-LINE (60m3/h)

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка PROMAX
Тип фабрика за бетон
Година на производство 2022
Локација Турција ANKARA
Датум на објавување вчера
Machineryline ID AA26289
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја сив
Дополнителни информации
Англиски
Plant Type : Compact Concrete Plant with Single Shaft Mixer
Plant Capacity : 60m³/hour freshly compressed concrete
Mixer Capacity : 1500/1000 lt (1m³ Compressed Concrete)
Central Lubrication System Brand : ILC (made in Italy)
Control System: Full automatic pc - plc – printer.
Electronical equipment : Siemens
Other equipment & accessories : Italian
Unlimited users & Remote access
A very low transport cost : only one container.
The installation and startup of the plant is under our responsibility.
We provide excellent after-sales service.
24/7 SERVICES.
Exporting more than 900 Concrete Batching Plants to more than 85 Countries all over the world.
* LOW SHIPMENT COST(just ONE 40F-OT container or ONE standart trailer)
* QUICK INSTALLATION
* EASY AND SIMPLE USE
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи