Фабрика за бетон BREINING SAL 14000

PDF
PDF
12.900 €
Нето цена
15.351 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка BREINING
Модел SAL 14000
Тип фабрика за бетон
Година на производство 1988
Прва регистрација 1988-09
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 23X001
Сопирачки
EBS
Дополнителна опрема
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен

Дополнителни информации — Фабрика за бетон BREINING SAL 14000

Германски
**Breining SAL 14000 Asphaltmischanlage/Maschine Auflieger
* Baujahr : 09/1988
* 1 Achser
* Blattfederung
* 2 x Stützen
* Zul.ges.gewicht: 20.600 Kg**
BJ: 1988
Hubhöhe : 9,60 m
Tragkraft : 3.900 Kg
2 x Stützen
Interne nummer : 23X001
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

нови фабрика за бетон FRUMECAR EMA 500 Нови FRUMECAR EMA 500 цена на барање Фабрика за бетон 2023 Германија, Finowfurt Bei Berlin