Фабрика за бетон

PDF
фабрика за бетон
фабрика за бетон слика 2
фабрика за бетон слика 3
фабрика за бетон слика 4
фабрика за бетон слика 5
фабрика за бетон слика 6
фабрика за бетон слика 7
фабрика за бетон слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
фабрика за бетон слика 10
фабрика за бетон слика 11
фабрика за бетон слика 12
фабрика за бетон слика 13
фабрика за бетон слика 14
фабрика за бетон слика 15
фабрика за бетон слика 16
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/16
PDF
46.350 €
Нето цена
750.000.000 IDR
50.985 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип фабрика за бетон
Година на производство 2016
Прва регистрација 2016
Локација Индонезија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID VX30224
Можност за лизинг
Можно е купување на кредит
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Индонезиски
* Hoper stock material 3 Ruang
* Silo kap 60 Ton 1 Unit
* Conveyor loading 1 Set
* Room panel operation 1 Set
Genset 120 KVA 1 Set/Unit
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
фабрика за бетон BHS 2.5 Qm BHS 2.5 Qm 48.000 € Фабрика за бетон 2014 1700 м/ч Германија, Wörth am Rhein
фабрика за бетон MAT BAUER BE 550 MAT BAUER BE 550 цена на барање Фабрика за бетон 2017 2000 м/ч Германија, Schrobenhausen
фабрика за бетон MAT ST-60 Slurry Tank MAT ST-60 Slurry Tank цена на барање Фабрика за бетон 2017 Германија, Peutenhausen / Gachenbach
фабрика за бетон MEKA MB-110K MEKA MB-110K 698.900 € Фабрика за бетон 2017 Обединето Кралство, Middlesbrough
фабрика за бетон ELKON MOB-150 ELKON MOB-150 230.000 € Фабрика за бетон 05/2015 4.5 м³ Полска, Częstochowa