Електричен влекач LINDE P30C

PDF
PDF
1.200 €
Нето цена
1.476 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка LINDE
Модел P30C
Тип електричен влекач
Година на производство 2014
Работни часови 5709 м/ч
Носивост 3000 кг
Локација Полска Strzałkowo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот SL1475
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Полски
Fabrikat: Linde
Typ: P30C
Antriebsart: Elektro
Tragkraft: 3000kg
Baujahr: 2014
Betriebsstunden: 5709
Interne Nr: SL1475
Bereifung Vorne: 0 x
Bereifung Hinten: 0 x
interior color: other
interior type: other
skrzynia biegów: no details
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Abmessungen
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Anbaugeräte
Sonderausstattung
Beschreibung
available for rental
roadworthy
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
електричен влекач LINDE P30C LINDE P30C 950 € Електричен влекач 2013 5683 м/ч Полска, Strzałkowo
електричен влекач LINDE P30C LINDE P30C 1.215 € Електричен влекач 2013 7290 м/ч Полска, Strzałkowo
електричен влекач JUNGHEINRICH EZS130 JUNGHEINRICH EZS130 950 € Електричен влекач 2014 5000 м/ч Полска, Strzałkowo
електричен влекач JUNGHEINRICH EZS130 JUNGHEINRICH EZS130 950 € Електричен влекач 2012 3500 м/ч Полска, Strzałkowo
електричен влекач JUNGHEINRICH EZS130 JUNGHEINRICH EZS130 1.400 € Електричен влекач 2017 7606 м/ч Полска, Strzałkowo
електричен влекач JUNGHEINRICH EZS130 JUNGHEINRICH EZS130 950 € Електричен влекач 2013 електро Полска, Strzałkowo