Електричен влекач Bradshaw

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Bradshaw
Тип електричен влекач
Локација Холандија RAAMSDONKSVEER
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот P-010
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Interne Nr: P-010
Beschreibung: JZ58 + HY99
interior color: other
interior type: other
Reifengröße: 0 x
Kraftstoff: other
Reifengröße: 0 x
Getriebe Typ: no details
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Abmessungen
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Anbaugeräte
Sonderausstattung
available for rental
roadworthy
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
електричен влекач Volk TFZ15N Volk TFZ15N цена на барање Електричен влекач 2003 7509 м/ч Холандија, RAAMSDONKSVEER
електричен влекач Bradshaw T1200 Bradshaw T1200 цена на барање Електричен влекач 2014 12000 кг Холандија, RAAMSDONKSVEER
електричен влекач TOYOTA CBTY4 TOYOTA CBTY4 цена на барање Електричен влекач 2005 17100 м/ч Холандија, RAAMSDONKSVEER
електричен влекач CESAB TRAC/E50 CESAB TRAC/E50 цена на барање Електричен влекач 2007 5303 м/ч Холандија, RAAMSDONKSVEER
електричен влекач Bradshaw Bradshaw цена на барање Електричен влекач Холандија, RAAMSDONKSVEER
електричен влекач TOYOTA CBTY4 TOYOTA CBTY4 цена на барање Електричен влекач 2014 7440 м/ч Холандија, RAAMSDONKSVEER