Електричен палетар TOYOTA LPE200

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка TOYOTA
Модел LPE200
Тип електричен палетар
Година на производство 2017
Носивост 2000 кг
Локација Белгија Rijkevorsel
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот M21089
Мотор
Капацитет на батерија 320 Ah
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Англиски
Battery charger: Included
Condition: Good / Normal
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
електричен палетар TOYOTA LHT100 TOYOTA LHT100 цена на барање Електричен палетар 2017 1000 кг Белгија, Rijkevorsel
електричен палетар TOYOTA LWE160 TOYOTA LWE160 цена на барање Електричен палетар 2018 1600 кг Белгија, Rijkevorsel
електричен палетар BT LWE200 BT LWE200 цена на барање Електричен палетар 2015 2000 кг Белгија, Rijkevorsel
електричен палетар BT LEVIO LWE200 BT LEVIO LWE200 2.000 € Електричен палетар 2015 1752 м/ч Белгија, BEVEREN (WAAS)
електричен палетар BT LWE160 LEVIO BT LWE160 LEVIO 1.652,89 € Електричен палетар 2015 1514 м/ч Белгија, BEVEREN (WAAS)
електричен палетар BT LWE160 LEVIO BT LWE160 LEVIO 2.000 € Електричен палетар 2015 1412 м/ч Белгија, BEVEREN (WAAS)