Електричен палетар JUNGHEINRICH EC320

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
1.200 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка JUNGHEINRICH
Модел EC320
Тип електричен палетар
Година на производство 2009
Носивост 2000 кг
Нето тежина 1100 кг
Локација Шпанија Madrid
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот RM-00006
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја златен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
електричен палетар JUNGHEINRICH EJE118 JUNGHEINRICH EJE118 2.800 € Електричен палетар 2010 1800 кг Шпанија, Tarragona
електричен палетар FAC K9SBM22 FAC K9SBM22 1.300 € Електричен палетар 2008 Шпанија, Albacete
електричен палетар ATLET PLP200 ATLET PLP200 1.200 € Електричен палетар 2008 5021 м/ч Шпанија, Salamanca
електричен палетар BT LPE-200-8 BT LPE-200-8 1.200 € Електричен палетар 2009 5341 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
електричен палетар LINDE T24SP LINDE T24SP 1.500 € Електричен палетар 2009 610 м/ч Шпанија, Madrid