Електричен палетар BT

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BT
Тип електричен палетар
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот N3778
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Холандски
Palletwagen BT-2000 kg
Elektrisch
Met lader
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
електричен палетар BT SWE08F BT SWE08F цена на барање Електричен палетар 2009 4735 м/ч Холандија, Krabbendijke
електричен палетар BT Orion LPE200 BT Orion LPE200 цена на барање Електричен палетар 2014 10681 м/ч Холандија, Krabbendijke
електричен палетар BT Levio LWE140 BT Levio LWE140 цена на барање Електричен палетар 2009 972 м/ч Холандија, Krabbendijke
електричен палетар BT Levio LWE160 BT Levio LWE160 цена на барање Електричен палетар 2013 1016 м/ч Холандија, Krabbendijke
електричен палетар BT Levio LWE140 BT Levio LWE140 цена на барање Електричен палетар 2009 2004 м/ч Холандија, Krabbendijke
електричен палетар BT Levio LWE160 BT Levio LWE160 цена на барање Електричен палетар 2011 43 м/ч Холандија, Krabbendijke