Електричен фидер COMATIC VAF/34L

PDF
електричен фидер COMATIC VAF/34L
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  електричен фидер
Година на производство:  2004
Локација:  Белгија Heule (Kortrijk)
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  I-104-005717
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Електричен фидер COMATIC VAF/34L

Англиски
Tension: 400V 50Hz 3Ph
feed speeds: 4, 8, 10 and 20 m/min
Complete with stand
3 rubber feed rollers
1420/2810 t/min
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

SORBINI Smartcoater MF цена на барање Друга машина за обработка на дрво 2003 Белгија, Heule (Kortrijk)
GABBIANI TR 100 цена на барање Друга машина за обработка на дрво 2002 Белгија, Heule (Kortrijk)
GABBIANI TR 100 цена на барање Друга машина за обработка на дрво 2002 Белгија, Heule (Kortrijk)
GABBIANI TR 001 цена на барање Друга машина за обработка на дрво 2002 Белгија, Heule (Kortrijk)