ЕПАЛ Европалета

PDF
PDF
11,50 €
Контактирајте го продавачот
Тип дрвна суровина
Локација Украина Київ
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID WK34982
Детали:
Руски
Украински
Арапски
Литвански
Превод на македонски
Розмір 1200*800
Мінімальне замовлення - 630 шт
Матеріал - хвойні породи
Самовивіз
Превод на македонски
Розмір 1200*800
Мінімальне замовлення - 630 шт
Матеріал - хвойні породи
Превод на македонски
الحجم 1200*800
الحد الأدنى للطلب - 630 قطعة
المادة - الصنوبريات
Превод на македонски
Dydis 1200*800
Minimalus užsakymas - 630 vnt
Medžiaga – spygliuočiai
Опис
Тип на дрво бор
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи