Друг резервен дел за трансмисија Sun Wheel LIEBHERR (12975889) за багер LIEBHERR R964C/R964B/R964 Li/R964 /R966/R966 LC/R970

PDF
друг резервен дел за трансмисија Sun Wheel LIEBHERR (12975889) за багер LIEBHERR R964C/R964B/R964 Li/R964 /R966/R966 LC/R970
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип друг резервен дел за трансмисија
Број на дел 9001820
Каталошки број на оригиналот 12975889
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 9001820
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!