Machineryline » Резервни делови » Резервни делови за градежни машини » Резервни делови за багери-натоварувачи » Друг резервен дел за трансмисија Cruce planetara pentru buldoexcavator Jcb 3cx, 4cx за багер-натоварувач

Друг резервен дел за трансмисија Cruce planetara pentru buldoexcavator Jcb 3cx, 4cx за багер-натоварувач

PDF
друг резервен дел за трансмисија Cruce planetara pentru buldoexcavator Jcb 3cx, 4cx за багер-натоварувач
1/1
PDF
12,13 €
Нето цена
60 RON
14,43 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип друг резервен дел за трансмисија
Локација Романија Cornetu
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZV26627
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Романски
Cruce planetara pentru buldoexcavator Jcb 3cx, 4cx
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи