Machineryline » Резервни делови » Резервни делови за градежни машини » Резервни делови за багери-натоварувачи » Друг резервен дел за трансмисија Flanșă cardan pentru buldoexcavator Jcb за багер-натоварувач

Друг резервен дел за трансмисија Flanșă cardan pentru buldoexcavator Jcb за багер-натоварувач

PDF
друг резервен дел за трансмисија Flanșă cardan pentru buldoexcavator Jcb за багер-натоварувач
1/1
PDF
80,90 €
Нето цена
400 RON
96,27 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип друг резервен дел за трансмисија
Локација Романија Cornetu
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LU26627
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Романски
flansa cardan pentru buldoexcavator JCB
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи