Machineryline » Половни резервни делови » Половни резервни делови за градежни машини » Половни резервни делови за специјални дампери » Други резервни делови за системот за суспензија Midjelänk dumper за специјални дампер VOLVO A40

Други резервни делови за системот за суспензија Midjelänk dumper за специјални дампер VOLVO A40

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип други резервни делови за системот за суспензија
Година на производство 2009
Локација Шведска Rackstad Bil & Delar Ab
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 55456
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Brand : Midjelänk dumper
Model : Volvo A40
Year of manufacture : 2009
VAT : 25
Internal stock no : 55456
General grade (1 min - 5 max) : 4
Manufacturing / Serial number : VOE15035938
Midjelänk Volvo A40 från 2009 som gått 6800 timmar

Nr: VOE15035938
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!