Друг резервен дел за хидраулика CATERPILLAR 3105289 за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип друг резервен дел за хидраулика
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777004302
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи