Machineryline » Половни резервни делови » Половни резервни делови LiebherrBoschCaseCaterpillarHitachiJCBJohn DeereKomatsuO&KRexrothVolvo » Друг резервен дел на каросерија Liebherr 541 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L

Друг резервен дел на каросерија Liebherr 541 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L

PDF
друг резервен дел на каросерија Liebherr 541 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L
друг резервен дел на каросерија Liebherr 541 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L
друг резервен дел на каросерија Liebherr 541 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L слика 2
друг резервен дел на каросерија Liebherr 541 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  друг резервен дел на каросерија
Локација:  Унгарија Baja
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  JZ34206
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Друг резервен дел на каросерија Liebherr 541 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L

Унгарски
Liebherr 541 L rakodó kanál jó állapotban eladó.
Érdeklődni e-mail, vagy magyarul beszélő telefonon.

Uniós adószámmal 0 % Áfa.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!